Nogometaši Dinama u 3. pretkolo Lige

Vrijeme:57 sec
Nogometaši Dinama izborili su plasman u 3. pretkolo Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu pred praznim tribinama maksimirskog stadiona pobijedili gruzijskog prvaka Saburtalo sa 3-0 i tako potvrdili pobjedu 2-0 iz prve utakmice.

“Modri” su u prvom susretu u Tbilisiju slavili sa 2-0, no u uzvratu je bilo teže nego što se očekivalo. Gruzijci su u prvom poluvremenu imali tri lijepe prilike i mogli su šokirati hrvatskog prvaka. Srećom, Mislav Oršić je golom u 77. minuti razriješio sve dvojbe, a pobjedu ‘Modrih’ potvrdio je Bruno Petković u 89. minuti. Zanimljivo, Oršić i Petković su bili strijelci i u Tbilisiju. U posljednjim trenucima susreta gol je zabio i Dani Olmo u svom prvom nastupu ove sezone.

Dinamo će u trećem pretkolu igrati protiv Ferencvarosa. Mađari su u prvom susretu u Budimpešti pobijedili Vallettu sa 3-1, dok je uzvrat u Ta’Qali završio 1-1. Domaćin je poveo u 28. minuti golom Fontalenne iz kaznenog udarca, a izjednačio je Niguen u 61. minuti.

Prva utakmica je na rasporedu u utorak u Zagrebu, a uzvrat je u Budimpešti.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)