TUŽNA VIJEST Grude i Široki opraštaju se od svog Josipa Leke (25)

Vrijeme:54 sec

 

Žitelji Hercegovine s tugom ovih dana gledaju jedno mlado lice, ondje gdje ne bi trebalo biti, ondje gdje nam je svima jednom doći, ali nadat je se po nekom redu.

Nažalost, reda nije bilo u ovom slučaju, ali utjehu i nadu nam pruža ta jedna činjenica u koju se svako malo uvjerimo, da Bog prvo uzima one najbolje, piše portal Grude.com

Jedan od njih zasigurno je vrijedni i skromni mladić Josip Leko koji nas je napustio s 25 godina. Od nekad perspektivnog sportaša kojeg je zadesila teška bolest oprostio se i matični klub HKK Grude. – Josip je ovozemaljski dom napustio nakon teške bolesti. Bio je igrač našeg kluba, igrao je i za KK Široki, a i u svojim najtežim danima i ujedno najhrabrijim navijao je za svoje Grude. Naš klub i cijeli kolektiv izražavaju duboku sućut cijeloj obitelji pokojnog Josipa. Dragi naš Josipe, ostaješ u našim sjećanjima. Počivaj u miru Božjem – poručili su iz HKK Grude.

Sućut obitelji uputio je i KK Široki, javljaju Grude.com.

Počivaj u miru, anđele…

vecernji.ba/https://www.vecernji.ba/Hrvatsko nebo

Facebook komentari

komentara

Odgovori