Totalna ludost u Ligi prvaka: Vratar u razmaku od dvije minute obranio tri kaznena udarca!

Vrijeme:50 sec

Juniori Salzburga izborili su polufinale Lige prvaka nakon što su u utakmici sa sedam pogodaka slavili s 4:3 protiv Lyona. Osim što je susret obilježen sa sedam golova, nešto uistinu posebno napravio je mladi vratar austrijske momčadi.

Daniel Antoch 20-godišnji je Austrijanac koji je obranio ne jedan, ne dva, nego tri jedanaesterca, i to u razmaku od dvije minute. Lyon je u sedmoj minuti dobio priliku zabiti s bijele točke, a loptu je u ruke uzeo Florent Da Silva, piše Gol.hr.

Inače sjajni veznjak juniora Lyona uspio je tri puta zaredom promašiti jedanaesterac, točnije tri mu je puta obranio Antoch. Razlog zbog kojeg je tri puta pucao jest prerano izlijetanje austrijskog vratara koji je u dva navrata napravio identičnu pogrešku.

Svaki je put obranio, no i s obje noge izašao s bijele točke. Kod trećeg udarca ostao je na liniji i još jednom sjajno obranio francuskom veznjaku.

Uistinu jedinstven pothvat koji je postao hit na društvenim mrežama.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)