NJEMAČKA BUNDESLIGA/Pa što radi ovaj Čovjek: Andrej Kramarić uništio Borussiju Dortmund. Za 50. minuta im utrpao 4 gola

Vrijeme:51 sec

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić briljira za Hoffenheim na gostovanju kod dortmundske Borussije.

Prvo je u osmoj minuti nakon krasne akcije od Kaderabeka loptu primio na rubu kaznenog prostora i još ljepše pogodio protivnička vrata za 1:0. 22 minute nakon toga povećao je vodstvo na 2:0. Skov je poslije ubačaja s desne strane opalio iz prve, ali nije najbolje zahvatio loptu, no Kramarić se našao na pravom mjestu i samo pospremio za 2:0.

1. gol pogledajte OVDJE!

2. gol pogledajte OVDJE!

U istom ritmu nastavio je u drugom poluvremenu, u kojem je utrpao još dva komada! U 48. minuti je fenomenalno prevario stopera i poentirao za 3:0, a onda je dvije minute kasnije realizirao penal!

3. gol pogledajte OVDJE!

Izgleda da Kramarić nakon velikih problema s ozljedama ulazi u odličnu formu. U prošloj utakmici je zabio Union Berlinu, a u susretu prije toga je asistirao protiv Augsburga.

Sada je na učinku od 12 golova u 20 susreta ove sezone.