MARIBOR – ROSENBORG 1:3; Rosenborgu prednost u susretu mogućih Dinamovih suparnika

Vrijeme:45 sec

Ako Dinamo u 3. pretkolu Lige prvaka uspije izbaciti mađarski Ferencvaroš nakon 1:1 u prvom susretu, suparnik u doigravanju za elitno europsko klupsko nogometno natjecanje mogao bi mu biti Rosenborg.

Norveška je momčad u prvoj utakmici 3. pretkola svladala u gostima Maribor s uvjerljivih 3:1. Soderlund je doveo u vodstvo Rosenborg u 50. minuti, a isti je igrač povećao prednost 14 minuta kasnije.

Tavares je smanjio zaostatak slovenske ekipe u 70. minuti, ali samo minutu poslije vratar domaćih ponovno ide po loptu u mrežu. Strijelac je bio Jensen.