Video: Brigadir Ilija Vincetić o uhićenjima u Orašju 3. Dnevnik HRT-a 1.11.2016.

Vrijeme:32 sec

 

Brigadir Ilija Vincetić:

23.09.1991. – 18.01.1992.godine, zamjenik zapovjednika samostalnog bataljuna Starigrad Paklenica.
18.01.- 31.07.1992. zamjenik zapovjednika 164.brigade HV, Starigrad-Paklenica
5.04.1992.-25.10.1992. zamjenik zapovjednika i NS 106.brigade HVO
25.10.-25-11.1992. zamjenik zapovjednika i NS OG Bosanska Posavina
25.11.1992.-30.09.1994., zamjenik zapovjednika i NS 4. OZ Bosanska Posavina i ZOP Orašje
01.10.1994.-22-12.1995. Načelnik Uprave rodova KoV u GS HVO
22.12.1995. – srpnja 1996. v.d. pomoćnika Načelnika GS HVO za KoV.

 

 

 

Hrvatsko nebo

Facebook komentari

komentara

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.